Oferta

Ujednolicenie kolorytu skóry

Bezpieczny i komfortowy zabieg powodujący zanikanie objawów niedoskonałości skóry na skutek działania słońca. Umożliwia uzyskanie jednolitej barwy skóry. Redukuje brązowe i czerwone przebarwienia takie jak: pajączki i plamy starcze.

Usuwanie zmian naczyniowych z twarzy i nóg

Oferujemy Państwu technologię elõs – pierwszą i jedyną technologię, która łączy działanie światła IPL (SRA) lub lasera z bipolarnym prądem RF (LVA). Wykorzystując ją, możemy skutecznie usuwać naczynia krwionośne z twarzy i ciała, zachowując minimalne ryzyko uszkodzenia skóry. Aparaty wykorzystujące...

Kompleksowa odnowa skóry twarzy

Triniti jest kombinacją trzech najefektywniejszych technik do kompleksowej odnowy skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pozwala w krótkim czasie – podczas jednego pobytu w gabinecie, uzyskać efekt 3 zabiegów.

Frakcyjna odnowa skóry

Frakcyjny system Sublative odnowi Twoją skórę i gruntownie odświeży Twój wygląd, stymuluje przebudowę kolagenu i wspomaga regenerację skóry. Twoja skóra stanie się gładsza i bardziej elastyczna. Efektownie spłycisz zmarszczki i odnowisz strukturę skóry.

Ujędrnianie i zwiększenie ogólnego napięcia skóry

Kombinacja współdziałania energii prądu bipolarnego RF oraz światła w technologii elŏs umożliwia precyzyjne podgrzanie obszaru zabiegu. W ten sposób nie działając szkodliwie na naskórek możliwe jest skuteczne oddziaływanie na włókna kolagenowe. Efektem takiego działania jest zwiększenie...

Wygładzanie zmarszczek

Wygląd bardzo wyraźnych zmarszczek można poprawić, poddając je zabiegowi chirurgicznemu, wstrzykując produkty wypełniające lub lekarstwa albo łącząc niektóre z tych metod. Decyzja o wyborze najbardziej odpowiedniej metody uzależniona jest od miejsca, rodzaju i głębokości zmarszczek.

Leczenie nadpotliwości

Nadmierna potliwość bywa kłopotliwa. Często prowadzi do niezręcznych sytuacji towarzyskich. Czasami dyskwalifikuje niektóre osoby zawodach, w których konieczne są kontakty z innymi ludźmi. Najskuteczniejszym sposobem leczenia nadpotliwości jest śródskórne ostrzyknięcie miejsc dotkniętych nadmierną...

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek preparatu. W zależności od użytych substancji i miejsca ich podania, można uzyskać różne efekty. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest mezoterapia z wykorzystaniem preparatów anty-aging. Mezoterapia jest...

Leczenie cellulitu

W leczeniu cellulitu wykorzystujemy jedyny na rynku zarejestrowany ze znakiem CE preparat ALIDYA. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio w tkankę podskórną. Jest podawany cienką igłą i jest praktycznie bezbolesny. Efektów zabiegu należy oczekiwać po serii od 7 do 12 zabiegów.

Intralipoterapia

Intalipoterapia to niechirurgiczna alternatywa liposukcji wykonywana preparatem AQUAYX. Jest zabiegiem znacznie łagodniejszym, wyróżnia się nieoperacyjnym postępowaniem, znacznie mniejszą urazowością dla organizmy i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania.

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Laser frakcyjny CO2

Smaxel charakteryzuje się wyjątkową efektywnością i bezpieczeństwem zabiegu. Widoczne efekty przy minimalnym czasie rekonwalescencji, sprawiają że zarówno zabiegi frakcyjne jak i chirurgiczne są uznaną metodą poprawy stanu skóry i jej odmładzania

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja, uważana obecnie za jedną z najpopularniejszych kuracji kosmetycznych na świecie, to rodzaj specjalistycznego peelingu.

Depilacja laserowa

Najnowocześniejsza metoda walki z owłosieniem z użyciem aparatu ELOS, osiągnięta dzięki połączeniu w jednej głowicy działania lasera diodowego z energią prądu RF. Metoda ta pozwala nam na szybkie, bezpieczne i TRWAŁE pozbycie się owłosienia oraz na likwidację wrastających włosków.