Medycyna regeneracyjna

Krem autologiczny

Optymalizacja stanu zdrowia i urody poprzez uzupełnianie niedoborów na poziomie komórkowym

Mikroodżywianie

Mikroodżywianie to nauka, która podkreśla ogromną rolę mikroskładników w zachowaniu prawidłowej kondycji komórek, jej celem jest optymalizacja stanu urody i zdrowia, poprawa jakości życia, zachowanie witalności i sprawności fizycznej.

Akupunktura  kosmetyczna

Na czym polega akupunktura kosmetyczna? Zgodnie z medycyną chińską, na skórze znajduje się ponad 365 punktów akupunkturowych. Są rozmieszczone wzdłuż 12 linii nazywanych meridianami, czyli kanałami zawierającymi energię życiową Qi. Niezaburzony przepływ Qi jest kluczowy dla prawidłowego...

Akupuntura klasyczna

Akupunktura -  jest metodą leczniczą, polegającą na stymulacji ( nakłuwaniu) wybranych miejsc na ciele człowieka nazywanych punktami akupunkturowymi, Jej początki wywodzą się ze starożytnych Chin i rozwinęła się na bazie tradycyjnej medycyny chińskiej.

Dermatochirurgia usuwanie drobnych zmian skory

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych Przed zabiegiem omawiane są szczegóły zabiegu oraz postępowanie po nim. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu są one bezbolesne. Po wycięciu chirurgicznym z reguły zakłada się szwy i opatrunek, które są zdejmowane po 5-14 dniach po...

Volumetria i konturowanie twarzy

Volumetria i konturowanie twarzy: Zabiegi odmładzające mają na celu nie tylko likwidację zmarszczek, ale przede wszystkim poprawę konturu twarzy. Ładnie zarysowany owal powoduje, że wyglądamy młodziej i pogodniej. 

Bruksizm

Bruksizm jest stereotypowym zaburzeniem ruchowym występującym w trakcie snu i polegającym na zaciskaniu zębów i/lub zgrzytaniu nimi.

Rewitalizacja i powiększenie ust

Zabieg wypełniania ust jest zalecany w różnych przypadkach – w celu ich powiększenia, korekcji kształtu oraz odmładzania.

Leczenie nadpotliwości

Z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną, najbardziej efektywne w tym przypadku jest wstrzyknięcie toksyny botulinowej, która hamuje przewodnictwo pomiędzy nerwem a gruczołem potowym. Efekt utrzymuje się od 6- 8 miesięcy.

Usuwanie lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej

Jedną z metod usuwania lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej jest lipoliza iniekcyjna. Jest to metoda medycyny estetycznej polegającą na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową roztworu fosfatydylocholiny i deoksycholatu.

Toksyna  botulinowa

Zmarszczki mimiczne górnej części twarzy, czyli: zmarszczki czoła, lwia zmarszczka i tzw. kurze łapki najczęściej leczone są za pomocą toksyny botulinowej. Jest to prawie bezbolesny zabieg polegający na wstrzyknięciu za pomocą bardzo cienkiej igły substancji osłabiającej pracę mięśni mimicznych...

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek preparatu. W zależności od rodzaju użytej substancji i miejsca jej podania, można uzyskać różne pożądane efekty.

Kosmetologia

Każdy zabieg peelingu chemicznego jest poprzedzony konsultacją, podczas której dokonujemy oceny stanu skóry i jej problemu. Następnie adekwatnie do tych obserwacji dobierany jest odpowiedni preparat, dzięki któremu jesteśmy w stanie złuszczyć martwy naskórek oraz zlikwidować konkretne defekty...

Preparaty Nowej ery

Preparaty Nowej ery to polaczenie odkryć w dziedzinie nanotechnologii oraz niezwykłej mocy natury w postaci bioinformacji